Voldikuksed PVC

Voldikuksed on valmistatud plastist (PVC) ja on mõeldud korteri siseusteks.  Voldikukse eeliseks on tema kergus ja see, et ühele poole lahti lükatuna võtab ta vähe ruumi. Eeliseks on ka, et voldikust saab tellida erimõõdus vastavalt tarbija vajadusele. Voldikuksi on mitme konstruktsiooniga ning laias värvivalikus.
Voldikuksed on sageli ideaalseks lahenduseks ruumide eraldamisel. Selline uks võib vajadusel asendada statsionaarset ust ja tekitada suurema kasuliku pinna. Voldikuksi võib kasutada vaheseinana erinevate ruumide eraldamiseks köögis, elutoas, magamistoas, töökabinetis, büroos, kaupluses, laos ja spordisaalis. Voldikuksed on ideaalseks lahenduseks väikestes korterites ja büroodes, samuti võimaldavad nad lahendada garderoobi ja panipaiga probleemi.

Voldikuksed võivad olla valmistatud ühe või kahe poolega ning neid on lihtne kasutada ja hooldada. Selliste uste kandvaks konstruktsiooniks on ülemine siin, mille külge riputatakse ukselamellid. Vajadusel paigaldatakse ka alumine siin. Uste hea liikuvus tagatakse rataste kasutamise abil. Uste kõrguse määrab tellija või on see ette antud olemasoleva ava mõõtudega. Tellida on võimalik umb- ja klaasitud konstruktsiooniga uksi. 

Uks toimetatakse alati paigaldusvalmina pakitult koos vajalike kinnituskruvide ja paigaldusõpetusega.
Voldikuksed valmistatakse tellija poolt antud mõõtude järgi. Tellimisel tuleb anda ava laius ja kõrgus. Kõrgus mõõdetakse ülemise siini kinnituspinnast põrandani. Ava peab olema täisnurkne ja pinnad loodis.

Voldikuksed on valmistatud PVC-st.
Uksi on kerge puhastada. Materjal on veekindel. 
Värvivalikus on 7 erinevat värvitooni.
Uksi on väga lihtne paigaldada.
Ukse standardmõõt on 888 x 2050 mm.
Ukse paneelid on ühendatud jäikade hingedega
Uks sulgub mehaanilise luku abil
Uksekomplekti kuuluvad kõik vajalikud kinnitusdetailid, siinid ja paigaldusjuhendid eesti  keeles