PAKUTAVAD FREESIMISE TÜÜBID

DF VF 18mm VF 10mm
VF 5mm MF 47mm 3 D

 SPETSIAL FREESIMISE TÜÜBID

milling4

PVC KATTE.
Ukselehe pind kaetakse samuti vastavalt uksetüübile erinevat sorti puitkiudplaatidega, kas siis siledate või profiilsetega. Võimalus on ka ukselehe pinda freesida erinevaid mustreid. Samuti on meilt võimalus tellida naturaalse spooniga uksi, mis on kindlasti meelt mööda disaineritele ja sisekujundajatele.Välisuste viimistlus on analoogne puiduuste viimistlusega.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pakutavad PVC kile värvid*


*Märkus: siin esitatud toonid võivad mitte vastata PVC kile värvide kataloogis toodule,värvivalikul kasutage ainult PVC kile originaalkataloogi.

SKYDAS USTE PAKUTAVAD VIIMISTLUSMUSTRID(RASTAI2010.pdf)

Laminaat katte.

Puitlaastplaadist pealiskate (laminaat)

Nimetatud plaadil on kõva pealispind, paraku ei ole see niiskuskindel, seetõttu kasutatakse plaati üksnes siseuste valmistamiseks. Lamineeritud plaadi otsa töödeldakse programmjuh-timisega tööpingil. Puitlaastplaadi otsa külge liimitakse kuni 180 °C temperatuurini kuumutatud liimiga kantimislint. Nii kõrgel temperatuuril kleepub lint väga tugevasti. Kantimislindi servad lõi-gatakse maha teemantfreesiga. Teised pingi seadmed annavad riba nurgale vajaliku raadiuse, samuti poleerivad seda.Ukselehte on võimalik tellida neljas erinevas puidumustri toonis: hele tamm,hele pöök,sedan, rover.
Ukse leng on  kaetud puidumustriga sobivas toonis uksepiirdeliistuga.

Hele pöök

Hele tamm

Sedan

Rover